Wpłaty

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Zwiastowania NMP w Białymstoku
ul. Raginisa 8
Bank PKO S.A. O/Białystok
05 1240 1154 1111 0000 2149 7560
Wpłata na budowę kościoła (na cele kultu religijnego)

ZIEMIA ŚWIĘTA
ŚLADAMI CHRYSTUSA 15-22.03. 2014r.

DZIEŃ 1: Zbiórka na lotnisku, odprawa bagażowo – biletowa. Wylot do Tel Avivu. Przylot do Tel Avivu, transfer do Betlejem, Nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego, Groty Mlecznej, przejazd na Pole Pasterzy. Kolacja i nocleg w hotelu w Betlejem.

DZIEŃ 2: Wczesne śniadanie i przejazd w kierunku Hajfy. Zwiedzanie Cezarei Nadmorskiej (teatr romański, akwedukty) miejsca ściśle związanego z Herodem. Nawiedzenie Klasztoru Stella Maris na Górze Karmel (Eliasz). Panorama Ogrodów Bahaiskich. Bazylika Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie, wizyta w Kanie Galilejskiej (odnowienie przyrzeczeń sakramentu małżeństwa). Kolacja i nocleg w Nazarecie lub Tyberiadzie.

DZIEŃ 3: Śniadanie. Rejs po Genezaret, przejazd na Górę Błogosławieństw, Góra Tabor, zwiedzenie Kościoła Prymatu. Przejazd do Tabha (cud rozmnożenia chleba i ryb), zwiedzanie Kafarnaum (ruiny starożytnej synagogi domu rodzinny św. Piotra). Jardenit – odnowienie przyrzeczeń sakramentu chrztu. Powrót brzegiem Jordanu do Betlejem. Zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu w Betlejem.

 

DZIEŃ 4: Śniadanie. Msza Święta*. Przejazd do Betanii (grób Łazarza, dom Marii i Marty
i Łazarza), Jerycho (góra Kuszenia – panorama – Drzewo Sykomory), Qumran. Przejazd nad Morze Martwe (kąpiel). Przejazd do hotelu i obiadokolacja w hotelu w Betlejem.

DZIEŃ 5: Śniadanie. Msza Święta*. Jerozolima. Góra Oliwna, zwiedzanie: Kościół Pater Noster, Meczet Wniebowstąpienia, Dominus Flevit (Chrystus zapłakał), Ogród Oliwny (Getsemani), Kościół Wszystkich Narodów – Bazylika Agonii, Góra Syjon (Grób Króla Dawida, Wieczernik - miejsce ustanowienia sakramentów). Nocleg i obiadokolacja w hotelu w Betlejem.

DZIEŃ 6: Śniadanie. Msza Święta*. Przejazd do - Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety). Przejazd do Jerozolimy – Menora, transfer do
Yad Washem (Muzeum upamiętniające holokaust). Zwiedzanie Kneset (współczesny parlament). Nocleg i obiadokolacja w hotelu w Betlejem. Czas wolny.
(WYCIECZKA FAKULTATYWNA – JEROZOLIMA NOCĄ I MEA SEHARIM – NAJSTARSZA DZIELNICA ŻYDOWSKA) JESUSALEM BY NIGHT (ok. 25 USD)


DZIEŃ 7: Śniadanie. Zwiedzanie Jerozolimy: Stare Miasto, Ściana Płaczu
(meczet Al. Aksa – jedna z najważniejszych świątyń muzułmańskich), Kościół św. Anny, Sadzawka Betesda, Willa Antonia, przejście Via Doloroso (Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Bożego i Zmartwychwstania Pańskiego (Msza Święta). Nocleg w hotelu
w Betlejem, obiadokolacja. Czas wolny.

DZIEŃ 8: Śniadanie, Msza Święta. Wyjazd na lotnisko. Przelot do Warszawy

Kolejność programu może ulec zmianie – zmiany wprowadza przewodnik lokalny lub biuro podróży w zależności od potrzeb na miejscu, lądowania samolotu, lokalnych świąt lub warunków pogodowych.


CENA: 2700 zł. + 95 USD

TERMIN: 15-22.03.2014r.

CENA ZAWIERA:
 Przelot lotem czarterowym
 Asystę na lotnisku
 Transport komfortowym autobusem na terenie Izraela (lotnicze siedzenia, Wi-Fi)
 7 noclegów – Hotel 3*** w pok. 2, 3- os. (jedynki za dopłatą 100 USD)
 śniadania, obiadokolacje
 Ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
 Zniżka 25% dla dzieci w wieku 2-12 lat z obojgiem rodziców w pokoju w
 Koszty zwiedz. wg programu – bilety wstępu do miejsc biletowanych.
 Przewodnik licencjonowany w jęz. polskim
 Mapy, czapeczki, certyfikat pielgrzyma
 Magnetyczne zdjęcie grupy


CENA NIE ZAWERA:
 Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (istnieje możliwość ubezpieczenia w kwocie 5% wartości)
 Ubezpieczenia od chorób przewlekłych

ZAPEWNIAMY:
 Opieka duchowa Kapłana
 Msza Święta w wyznaczonych miejscach

UWAGA!!!
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wylotu do Izraela!
Osoby z wizą libijską, libańską i syryjską winny wymienić paszport gdyż może się zdarzyć, iż nie zostaną wpuszczone na teren Izraela!

Zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Tel. 502 654 011 lub 85676 16 71

Wpłata zaliczki w wysokości
700,oo zł. do 30 stycznia 2014 roku