Wpłaty

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Zwiastowania NMP w Białymstoku
ul. Raginisa 8
Bank PKO S.A. O/Białystok
05 1240 1154 1111 0000 2149 7560
Wpłata na budowę kościoła (na cele kultu religijnego)

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK

Msza Wieczerzy Pańskiej – godz. 18.00

WIELKI PIĄTEK

Liturgia Męki Pańskiej – godz. 18.00

WIELKA SOBOTA

Święcenie pokarmów od 10.00 co godzina

Wigilia Paschalna – godz. 18.30 - przynosimy świece

NIEDZIELA WIELKANOCNA

Rezurekcja – godz. 6.00

PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

rekoNiedziela 09.04.2017r.

Godz.  700  Msza Św. z nauką rekolekcyjną.

Godz.   900  Msza Św. z nauką rekolekcyjną.

Godz. 1100 Msza Św. dla dzieci z nauką rekolekcyjną.

Godz. 1200 Msza Św. z nauką rekolekcyjną.

Godz. 1700 Msza Św. z nauką rekolekcyjną.

Poniedziałek 10.04.2017r.

Godz.   700 Msza Św. z nauką rekolekcyjną.

Godz.   900  Msza Św. z nauką rekolekcyjną.

Godz. 1045 Droga Krzyżowa - dla uczniów szkoły podstawowej.     

Godz. 1100 Msza Św. z nauką rekolekcyjną  - dla uczniów szkoły podstawowej.

Godz. 1700 Msza Św. z nauką rekolekcyjną - po mszy Droga Krzyżowa.

Czytaj więcej...

Nowi ministranci


Uroczystość włączenia kandydatów do grona wspólnoty ministranckiej odbyła się podczas Mszy Św. dla dzieci o godz.11.00.

Czytaj więcej...

Wizyta Duszpasterska – Kolęda – 2017


Początek kolędy: 

poniedziałek - piątek – od godz. 16.00 

sobota – od godz. 9.00 


2.01 – poniedziałek:     ul. Wschodnia, Chełmońskiego (bloczki)

3.01 – wtorek:              ul. Boya – Żeleńskiego, Leca, Wyki

4.01 – środa:                ul. Żmiechowskiej, Banachiewicza, Struga, Glogera, Brodowicza

5.01 – czwartek:           ul. Chełmońskiego, Leńskiego, Gorbatowa, Paska


9.01 – poniedziałek:     ul. Wyspiańskiego, Szymanowskiego, Norwida, Gogola, Chętnika

10.01 – wtorek:            ul. Rubinowicza, Skargi, Niemcewicza

11.01 – środa:              ul. Wańkowicza, Zoli, Oczki, Zana,

12.01 – czwartek:         ul. Matejki, Pola

13.01 – piątek:             ul. Bogusławskiego, Synów Pułku, 42 – Pułku (ind), Lema

14.01 – sobota:             ul. Topazowa, Bagnówka i kol. Bagnówka


16.01 – poniedziałek:   ul. Puchalskiego (1-124)

17.01 – wtorek:            ul. Puchalskiego (128 – 202), 42 – Pułku bl. (125,131,131A,133A)

18.01 – środa:              ul. 42 – Pułku bl. (123, 127, 129)

19.01 – czwartek:    ul. Mościckiego, Malinowskiego, Marcinkiewicza, Karnego, Nowakowskiego, Kościałkowskigo, Honorowych Krwiodawców

20.01 – piątek:     ul. Białkowskiego, Simony Kossak, Łucji Prus, Wołkowa, Torańskiej,


23.01 – poniedziałek:   ul. Karłowicza, Antoniewicza

24.01 – wtorek:          ul. Obrońców Westerplatte

25.01 – środa:              ul. Moniuszki, Puszkina,

26.01 – czwartek:        ul. Korczaka, Brzechwy

27.01 – piątek:    ul. Baczyńskiego, Kantora, Makuszyńskiego, Szymańskiego, Kosińskiego, Gorkiego.